Azara, s.r.o.

Filtroventilačná jednotka Pressure

Filtroventilacna jednotka Pressure Jednotka prináša koncepčné riešenie pre pracovisko, kde je k dispozícii napojenie na tlakový vzduch z rozvodu alebo kompresoru. Jej hlavnými výhodami pre užívateľov sú zanedbateľná váhová záťaž pri nosení, doba prevádzky neobmedzená kapacitou batérie a vďaka minimálnym rozmerom je neoceniteľná pri práci v stiesnených priestoroch. Vstavaný regulačný ventil (0,4 - 1 MPa) na opasku jednotky umožňuje regulovať prietok vzduchu v rozpätí 170 - 400 l/min. Pre úpravu kvality tlakového vzduchu sa dá k jednotke predradiť čistiaca stanica CleanAIR® Conditioner.

Jednotka Pressure Flow Control je vybavená manometrom na sledovanie tlaku pre nepretržitú kontrolu dýchacieho systému.
Filtroventilacna jednotka Pressure Filtroventilacna jednotka PressureFiltroventilacna jednotka Pressure CA Pressure Conditioner

Hmotnosť: 6,8 kg
Rozmery (mm): 380/200
Min. vstupný tlak: 0,3 MPa
Max. vstupný tlak: 1,0 MPa
Pripojenie: 1x vstup, 2x výstup
rýchlospojky kompatibilné s Rectus a Ceyn 320

Filtračná stanica zaisťuje účinnú filtráciu tlakového vzduchu. Pevná kovová nádoba obsahuje veľkokapacitný kombinovaný filter, ktorý zodpovedá triede A-PSL. Filter odstraňuje častice, pevné a kvapalné aerosóly (napr. olejové hmly) a nepríjemné pachy, ktoré sú často prítomné v priemyselných rozvodoch stlačeného vzduchu. Filtračná stanica sa ku zdroju tlakového vzduchu pripája pomocou štandardnej rýchlospojky kompatibilnej s Rectus a Ceyn 320. Na výstup možno rýchlospojkami napojiť dve pracovné miesta. Kontrolný manometer informuje o výstupnom tlaku.
Technické parametre CA Pressure CA Pressure Flow Control
Nastaviteľný prietok: 170 - 400 l/min 170 - 400 l/min
Hmotnosť: 200 g 250 g
Rozmery (mm): 90/90/50 90/90/50
Hlučnosť: max. 62 dB max. 62 dB
Účinnosť filtra: P3
pri použití Conditioner
P3
pri použití Conditioner
Certifikácia podľa: EN 14594 EN 14594
Cenník    
od 580 €
bez dph
!! pri väčších odberoch alebo pre predajcov zľavy !!
Máte otázky ohľadom tohto produktu?


Meno

e-mail

Telefón


Vaša otázka


Neváhajte sa nás opýtať!